Londra - Nilay İşlek ile Fotoğraf Turu 14 Temmuz Hareket 3 Gece 4 Gün

NİLAY İŞLEK İLE FOTOĞRAF TURU 14 TEMMUZ HAREKET TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE 4 GÜN

14.07.2022
Ara


LONDRA– NİLAY İŞLEK İLE FOTOĞRAF TURU

14 TEMMUZ HAREKET  TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE 4 GÜN

Birikim ve uzmanlığı ile sanatçı Nilay İşlek danışmanlığında gerçekleşen Londra Fotoğraf turu sadece profesyoneller için değil; fotoğrafçılığa yeni başlayanlar da dâhil her seviyeden kişilerin katıldığı, herkesin tecrübe edinebildiği bir turdur. Fotoğraf çekmenin detayları ve inceliklerini öğrenmeyi, gezmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, yeni yerler keşfederek kadrajına bunları almayı isteyenler yerini ayırtabilir!

Londra Fotoğraf turu ile sadece bir yeri fotoğraflamayı değil, aynı zamanda kendinizi ve duygularınızı ifade etmeyi de öğrenecek, farklı açılardan konulara yaklaşmayı öğreneceksiniz.

Londra’nın kozmopolit yapısını, tarihi dokusu ve yapılarını, meydanlarını, ilham veren renkli sokakları ve daha fazlası sizi Londra Fotoğraf Turunda bekliyor…


1. Gün : İstanbul – Londra

İstanbul Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 04:30'da buluşma. Türk Havayollarının TK1981 tarifeli seferi ile 07:35’te Londra’ya hareket. Yerel saat ile 09:45’te Londra’ya varış. Rehberimiz ile Şehir Atmosferini yaşayabilmek için  metro ile Otelimize hareket ediyoruz. Otele check in işlemlerimiz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gece ekstra düzenleyeceğimiz Londra by Night Turuna katılabilir. Londra’nın en gözde gece mekanlarını ziyaret ediyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün : Londra

Sabah Kahvaltımızın ardından Sanatçımız Nilay İŞLEK eşliğinde, Sanat ve kültür bölgesi Thames Nehri’nin Kuzey ve Güney Kıyılarını fotoğraflayacağız. Westminster Sarayı ve Köprüsü, Neogotik Mimarisi ile dikkat çeken Big Ben, Avrupa’da bilinen en yüksek dönme dolap London Eye ve Southbank – Bankside üzerinden devam edecek. Millenium Köprüsün’den St. Paul Katedrali fotoğraflandıktan sonra Londra’nın sembolü olan Tower Bridge’te günümüz tamamlanacak. Geceleme Otelimizde.

3. Gün : Londra

Sabah alınacak kahvaltının ardından, Hyde Park & Green Park & Buckingham Palace devamında Trafalgar meydanı, National Gallery, Piccadilly Meydanı, Chinatown, Soho, Oxford Meydanı- Shoreditch – Bricklane’dan sonra Camden Town fotoğraflanarak burada katılımcılara alışveriş içinde zaman verilecek. Geceleme Otelimizde.

4. Gün : Londra-İstanbul

Sabah alınacak kahvaltının ardından, odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte transfer için buluşuyoruz ve metro ile Havalimanı transferimizin ardından bagaj ve  Bilet işlemlerimizi tamamlıyoruz. Türk Havayollarını  TK1998 Sefer sayılı uçuşu ile saat 17:10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 23:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatinizde tekrar görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Ekipman Tavsiyesi:

Fotoğraf makineniz haricinde diğer ekipmanların getirilmesi zorunlu değildir. Ancak sahip olduğunuz ekipmanları yanınızda getirmeniz bu fotoğraf turu ve eğitiminin sizin açınızdan çok daha verimli ve etkin geçmesinde faydalı olacaktır.

•DSLR – Aynasız ve Point-Shot kamera, yedek batarya, şarj cihazları, yedekli sd kart

•Tripod (üç ayak) ya da Monopot

• Harici hard-disk

 

Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları ile İstanbul-Londra-İstanbul Gidiş Dönüş Ekonomi sınıf Uçak biletleri
  • 3* Otellerde 3 Gece Konaklama
  • Nilay İşlek Eşliğinde Şehir Turu ve Fotoğraf Gezileri
  • OYSTER kart.(Metro)
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : Kişi Başı 50 TL
  • Otel Şehir Vergileri Gecelik 3 GBP
  • Covid 19 Sigortası 15 EUR
  • Vize Ücreti 160 EUR
  • Londra By Night Turu Kişi Başı 25GBP
Cyprus Xp
 WhatsApp