Menü

Hakkımızda

YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI
2006 yılında Pegasus temsilciliği ile ulaşım sektörüne giren şirketimiz tur operatörlüğü ve acente hizmeti ile faaliyetlerine Cyprus Xp Group olarak devam etmektedir.
Cyprus Xp Group olarak hedeflerimizin başında birinci amacımız turizme ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.
Bu bilinçle dünya genelinde tüm çözüm ortaklarımızda ve acente ofislerimizde gerçekleştirdiğimiz programlar ile kaliteli, kontrollü ve güvenilir tedarik zinciri oluşturup daima etkin bir kullanıma teşvik amaçladık.
 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde turizm önemli bir ekonomiye sahiptir. Ülkenin turist ihtiyacının karşılanmasında ciddi katkılarımız bulunmaktadır.
KKTC ile başlayıp Türkiye ve dünya genelinde devam eden ticari ilişkilerimiz ve çözüm ortaklarımızla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Gerek sağladığı istihdam gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile de öncü olma hedefinden hiçbir zaman şaşmayan iş ahlakımız ile yola devam edeceğiz.
Kuzey Kıbrıs için çalışmaya devam edeceğimizi belirtir, bizlere güvenerek projelerimizi hayata geçirme imkânı sunan kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımız ile misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
 
Saygılarımla…
 
Hizmet Kalitesi
Cyprus Xp Travel’de, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Üstelik kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.
Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Cyprus Xp Travel’in sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.
                     
Kalite Politikamız
Cyprus Xp Travel’in uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
 
Vizyonumuz
Cyprus Xp Travel tüm misafirlerini tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Misyonumuz
Cyprus Xp Travel her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Cyprus Xp Travel öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.