Likya Turu 5 Gece 6 Gün - 3 Tekne Turu ve Teknede 1 Öğlen Yemeği Dahil

İZMİR – FETHİYE – TEKNE TURLARI – SAKLI KENT - EFES Pegasus Hava Yolları İle 8 Temmuz (Kurban Bayramı Özel) 2022 Hareket 5 Gece 6 Gün

08.07.2022
Ara


LİKYA TURU

İZMİR – FETHİYE – TEKNE TURLARI – SAKLI KENT - EFES

Pegasus Hava Yolları İle

8 Temmuz (Kurban Bayramı Özel), 2-9-16-23-30 Ağustos 2022 Hareket

5 Gece 6 Gün

1.GÜN: LEFKOŞA – İZMİR - FETHİYE

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat  05:30 da Lefkoşa Ercan Havalimanı Pegasus Kontuarında buluşarak bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları PC 1861 sefer sayılı 07:55 Ercan-İzmir uçağına biniyoruz yaklaşık 1,5 Saatlik uçuşun ardından  İzmir Havalimanı çıkışında bizleri bekleyen rehberimiz ve aracımızla buluşuyoruz ve Konak Meydanı’na gidiyoruz. İlk olarak şehrin simgesi haline gelen Saat Kulesi’ni görüyoruz. Fotoğraf molasının ardından Kemeraltı Çarşısında yürüyüş yapıyor ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğleden sonra Fethiye’ye yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme ve Akşam Yemeği Otelimizde.

Konaklama                 : Pelin Hotel vb.

2.GÜN: FETHİYE – 12 ADALAR TEKNE TURU- 1. TEKNE TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası sonrası Fethiye’ye özgü Yassıcalar, Kleopatra , Göbün , Tersane, Kızıl, Domuz, Letoon, Şövalye…adalarını görebileceğimiz, denize girebileceğimiz ve bol bol güneşlenme imkanı bulacağımız 12 ADALAR tekne turu (Öğle Yemeği Teknede Ekstradır) için otelden ayrılıyoruz. Tekne gezimizin ardından Geceleme ve Akşam Yemeği için otelimize dönüyoruz.

Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Fethiye Kordon gece turumuzu gerçekleştiriyoruz.

Konaklama                 : Pelin Hotel vb.

3.GÜN: HİSARÖNÜ KAYAKÖY – KELEBEKLER VADİSİ – ÖLÜDENİZ – MAVİ MAĞARA- CAMEL BEACH – AKVARYUM KOYU – SOĞUKSU – NOEL BABA ADASI TEKNE TURU – 2. TEKNE TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası HİSARÖNÜ, bütün çatıların yok olduğu KAYAKÖY ve içindeki büyük kilise gezildikten sonra bineceğimiz tekne ile Cennet köşesi , Rüyalar diyarına yolculuk. Gökkuşağının tüm renklerinde kelebekler ve kelebek olmayı bekleyen kozaların vadisi KELEBEKLER VADİSİ, Ölüdeniz, Mavi Mağara, Camel Beach, Akvaryum Koyu, Soğuksu, Noel Baba Adası’nı  görebileceğimiz  tekne turumuzu  şelalenin serin melodisi ile bitiriyoruz. (Öğle yemeği teknede ekstradır) Akşam otelimize dönüş. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama                 : Pelin Hotel vb.

4.GÜN: KALKAN-KAPUTAJ PLAJI – KAŞ – KEKOVA TEKNE TURU (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİ) 3. TEKNE TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası KALKAN, Kaputaş Yarığı ( plajı ), KAŞ üzerinden Türkiye’ye en yakın Yunan adasını görerek Mır otunun anavatanı DEMRE ( Kale )’ ye varış. Noel Baba’nın ( Aziz Nicholas ) doğduğu Patara’dan geldikten sonra yerleştiği bölgenin ziyaret edilmesi. Teknemizin restaurantında tekne turuna dahil öğle yemeği ve Kekova tekne turu için Çayağzı’na geliş. Bindiğimiz tekne ile Korsan Mağarası      (Dipsiz Mağara ), Gökkaya , Kilise , Top Kulesi , BATIKŞEHİR, KEKOVA ADASI, Tersane Koyu, Üçağız, Kaleköy, Simena Kalesi görüldükten sonra otobüsümüze geçerek otelimize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama                 : Pelin Hotel vb.

5.GÜN: SAKLIKENT – FETHİYE ŞEHİR TURU – KRAL AMİNTAS MEZARI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası aynı Meryemana Evinin bulunuşu gibi bir çobanın tesadüfen bulduğu 14 km.  uzunluğunda 300-500m.  yükseklikteki, içinden dağ sularının aktığı doğal kanyon SAKLIKENT’i gezerek günümüze başlıyoruz. Kanyon yürüyüşünden sonra TLOS harabelerinin gezilmesi için otobüse dönüş. Gezi sonrası Fethiye şehir turu ve KRAL AMİNTAS’IN mezarınıda gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme ve Akşam yemeğimiz otelde

Dileyen misafirlerimiz ile akşam ekstra olarak Mehtap Turumuzu gerçekleştiriyoruz.

Konaklama                 : Pelin Hotel vb.

6.GÜN: FETHİYE – İZMİR - LEFKOŞA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Selçuk’a hareket ediyoruz. İlk olarak Antik Dünya’nın en önemli şehirlerinde biri olan Efes Antik Kenti’ni geziyoruz. Daha sonra, Hıristiyanlar için haç merkezlerinden biri olan ve Meryem Ana’nın son dönemini geçirdiğine inanılan Kutsal Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Meyve şarapları ve tarihi evleri ile ünlü Şirince Köyü’nü ziyaret ediyoruz ardından İzmir’e varıyor ve serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte hareket ederek hareket havalimanına varışımız ile birlikte Pegasus Havayolları PC 1862 sefer sayılı 19:55 İzmir-Ercan uçuşumuz için bilet va bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Cyprus Xp Organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. Turumuzun Sonu.

 

FİYAT

HAREKET TARİHİ

2 KIŞILIK ODADA

KIŞI BAŞI

TEK KIŞILIK   ODA

İLAVE YATAK

BEBEK
0-1,99

02-05 YAŞ   ÇOCUK

06-12 YAŞ   ÇOCUK

8 TEMMUZ 2022

KURBAN BAYRAMI

6299 TL

5999 TL

6999 TL

ÜCRETSİZ

4499 TL

5099 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Pegasus Havayolları İle Ercan – İzmir – Ercan Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Özel Tur Araçları İle Seyahat
 • Araç İçi Su İkramları
 • 3 Tekne Turu
 • 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 3 Kahvaltı –  3 Akşam Yemeği – 1 Öğlen  Yemeği Teknede
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi

 

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri,
 • Bütün Yemeklerde Alınan Alkollü Ve Alkolsüz İçecekler
 • Mini Bar Kullanımları
 • Özel Müzeler Ve Kültür Ve Turizm Bakanlığına Ait Müze- Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Turlar.

NOT

 

 • Programa Sadece 2 Doz Aşılarını Tamamlamış Misafirler Kabul Edilmektedir.
 • KKTC Hükümeti Tarafından Tam Kapanma Olması Halinde Tur Ücretinin Tamamı İade Edilir. Karantinalı Giriş Veya Alınacak Başka Bir Üst Kurul Kararı İptal Nedeni Olarak Gösterilemez.
 • Yolculuk Öncesi Covid-19 Pozitif Çıkması Veya Temaslı Olunması Halinde Tur İadesi Yapılmaz. Ancak İsim Değişikliği Yapılır. (Tura Kayıtlı Pozitif Veya Temaslı Çıkan Misafirimiz ,Kendi Yerine Başka Birini Kayıt Edebilir)
 • KKTC‘Ye Dönüşte Üst Kurul Kararları Geçerlidir. Programdan 1 Hafta Önce Misafirlere Son Kararlar Bilgi Olarak İletilir.
 • Tur Rehberi Gerekli Durumlarda Programda Değişiklik Yapabilirler.
 • Otellerdeki Mücbir Sebep Nedeniyle Oluşabilecek Değişikliklerde, Aynı Standartlarda Oteller Tahsis Edilir.
 • Araçlarda Sadece Soğuk İçecek İkramı Yapılır. Yeni Güvenlik Kuralları Gereği Sıcak İçecekler Verilememektedir.
 • Tura Kayıt Olan Tüm Misafirlerimiz Bu Şartları Kabul Etmiş Sayılır.
 • Bu Fiyatlardan Sınırlı Sayıda Kontenjan Bulunmaktadır.
 • Fiyatlarımız Kademeli Olarak Artış Göstermektedir.
               

 

Cyprus Xp
 WhatsApp