Şeb-i Arus Turu // 13 Aralık 2019 Hareketi

Hz. Mevlana’nın Vuslat Yıldönümü Anma Töreni Dahil 3 Gece 4 Gün Ankara Gidiş - Ankara Dönüş 13 Aralık 2019 Gidiş – 16 Aralık 2019 Dönüş

Ara


Şeb-i Arus Turu

Hz. Mevlana’nın Vuslat Yıldönümü Anma Töreni Dahil

3 GECE 4 GÜN

ANKARA GİDİŞ – ANKARA DÖNÜŞ

13 Aralık 2019 Gidiş – 16 Aralık 2019 Dönüş

 

1.Gün: Lefkoşa Ercan - Ankara - Konya

Değerli misafirlerimiz; Ercan Havalimanı Giden Yolcu Terminalinde Pegasus HY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1880 sefer sayılı uçuşu ile 09:10’de Ankara’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.Yaklaşık 70 dakikalık uçuş sonrasında Ankara Esenboğa havalimanına varıyoruz. Havalimanı çıkışında bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak Konya’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinden vereceğimiz molanın ardından, İlk durağımız Konya’nın Alâeddin Tepesi’ne gidiyor ve burada Selçuklu Saray kalıntısını görerek Alâeddin Camii’ni ve Kelebek Vadisini ziyaret ediyoruz. Ardından Karatay Medresesi ve İnce Minare gezilerimizi de yaparak Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi’ni görüp Mevlana Müzesi’ne geçiyoruz. Burada Hz. Mevlana ve babası Baha'uddin Veled’in Sandukası, Yavuz Sultan Selim Şadırvanı, Gümüş Kafes, Nisan tası, el yazmaları, Sakal-ı şerif, kutsal emanetler, tasavvufi çalgılar, Değerli halı ve kilimler, Horasan Erenleri ve Çelebi Mezarları,  Aşevi ve Derviş Evini görüyoruz. Ardından Sultan Selim Camii, Üçler mezarlığı ziyaretlerimizi de yaparak Konya’nın meşhur etli ekmeğinden yemek üzere, öğle yemeği molası veriyoruz.(Ekstra) Yemek sonrasında Kültür Merkezi’ne giderek Hz. Mevlana’nın 746.Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenlerini izliyoruz. (Fiyata Dahildir) Tören sonrasında otelimize gelip yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı                       : Serbest

Öğlen Yemeği                               : Serbest

Akşam Yemeği ve Konaklama   : Ramada Plaza By Wyndham Konya vb.

 

2.Gün : Konya - Nevşehir - Ağzıkarahan - Alaylı Han - Göreme - Çavuşin - Avanos  

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Nevşehir’e doğru yola çıkıyoruz, yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğumuzun ardından varışımız ile birlikte ilk olarak 1231 yılında Alâeddin Keykubat zamanında başlanmış, oğlu Keyhüsrev zamanında yapılan Ağzıkarahan Kervansaray’ı, Tepesi Delik han ve Alaylı hanı gördükten sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. İlk olarak 20 civarında Kilise ve mezar odalarının bulunduğu Göreme Açık Hava Müzesini geziyoruz. Daha sonra doyumsuz peri bacaları manzarası ile Paşabağı’nın (Rahipler Vadisi) ardından öğle yemeğimizi yöreye özgü otantik bir restoranda alıyoruz.(ekstra) Sonra Çavuşin ve Aşk Vadisi’ni geziyoruz. Dervent vadisinde fotoğraf molası veriyor ardından Kapadokya vadisini sarıp sarmalayan Kızılırmak kenarında yer alan Zelve, Çavuşin ve Avanos' a yöneliyoruz.  "Kör bile bilir Avanos' un yolunu çanak çömlek kırığından" deyişinin doğruluğunu kanıtlarcasına Çanak-Çömlek Atölyelerini ziyaret ediyor ve ustaların gösterilerini izleyip alışveriş yapıyoruz. Hava şartları elverişli olduğu takdirde Kızıl vadide güneşin batışını şaraplarımızı yudumlayarak seyrettikten sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte akşam yemeği sonrasında, kayalara oyulmuş otantik kaya restoranlardan birine gidiyor ve Kapadokya’nın olmazsa olmazı Türk Gecesi eğlencesine katılıyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı                       : Otelimizde

Öğlen Yemeği                               : Serbest

Akşam Yemeği ve Konaklama   : Perissia Hotel Ürgüp vb.

 

3.Gün : Ekstra Balon Turu - Sinassos - Asmalı Konak - Uçhisar - Hacıbektaş 

Ekstra Balon Turu (Sabah saat 5 civarı, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar yerde uçuşa hazırlanırken, konuklarımız açık büfe hafif bir kahvaltı yaparlar. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlarlar. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer.  Uçuş sonunda konuklarımız için şampanyalı bir kutlama yapıyoruz. Ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası ve balon şapkası verilecektir. Tüm balon uçuş macerası yaklaşık 3 saat sürmekte olup, saat sabah 8 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır) .Kahvaltı sonrası hareketle bölgedeki dört büyük vadiye (Dervent, Avcılar, Uzundere, Kılıçlar) hâkim Uçhisar Kalesi'ne varıyoruz. Rehberimizden yöreyle ilgili bilgileri alıp, bölgeyi görüntülüyor ve yöreye has Onyx Taş atölyelerini geziyoruz. Şimdi ilk durağımız Sinassos'a (Mustafa Paşa) geliyoruz. 19.yüzyıl sonları ve 20.yüzyıl başlarına tarihlenen eski Rum evleri ile oldukça zengin taş işçiliği arz eden Sinassos'da gezinti yapıp bu şirin yöreden ayrılıp bölgenin en gelişmiş ve turistik ilçesi olan gizemli Ürgüp'e gelip Asmalı Konağı tanıyoruz. Sonrasında öğle yemeği molamızı veriyor ve şarap mahzenlerinde şarabın oluşumundaki evreleri dinleyip mahzenlerini gezdikten sonra anne, baba, çocuk diye adlandırılan Ürgüp'ün simgesi haline gelmiş üç güzeller peri bacalarını görüp fotoğraf molası verdikten sonra Hacıbektaş’a hareket ediyoruz. Hacıbektaş-ı Veli Türbesini, Balım Sultan Türbesini, Nadar Avlusunu, Üçler Çeşmesini, Dergâh Avlusunu, Aslanlı Çeşme’yi, Hazret Avlusunu, Hasbahçe’yi, Çilehane’yi ve Kırklar Meydanı’nı ziyaretimiz sonrası Deliklitaş’a varıyoruz halk arasında bu delikten geçenlerin günahlarından arındığı yönünde bir inanç da vardır. Zemzem çeşmesi, Hacıbektaş-i Veli Anıtı, Yunus Emre Anıtı ve Ozanlar Anıtı ile 5000 kişilik tiyatroyu gezerek otelimize geri dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı                       : Otelimizde

Öğlen Yemeği                               : Serbest

Akşam Yemeği ve Konaklama   : Perissia Hotel Ürgüp vb.

 

4.Gün : Nevşehir - Aksaray – Ankara – Lefkoşa Ercan

Sabah kahvaltı sonrası Kaymaklı yeraltı şehrine varıp bu dehlizleri inceliyoruz. Derinkuyu'dan ayrılıp Güzelyurt yolu üzerinden Narlıgöl Krater Gölünde fotoğraf molası veriyoruz.  Mumyalar Vadisi diye bilinen Ihlara Vadisi'ne varıyoruz. Jeomorfolojik özelliklerinden dolayı keşiş ve rahipler için uygun bir inziva ve ibadet yeri, Savaş ve istila gibi olağanüstü zamanlarda ise gizlenme ve korunma yeri vadi içerisindeki bulunan Ağaçaltı Kilisesi, Yılanlı Kilisesi’ni ziyaret ettikten ve vadinin güzelliklerini yaşadıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde bulunan Tuz Gölü’nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Rehberimizin animasyonları, yardımcı rehberimizin sınırsız servis anlayışı ve 20 yılı aşkın deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız. Ankara Esenboğa Havaalanına varışımız ile birlikte Bagaj ve Check-in işlemlerinin ardından, Pegasus Havayollarının PC1883 sayılı tarifeli seferi ile saat 20:25’de Ercan Havalimanın'a hareket. Yerel saat ile 20:40’te Lefkoşa'ya varış ve siz sayın misafirlerimizle bir başka Cyprus Xp Travel organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. Turumuzun Sonu.

Sabah Kahvaltısı                          : Otelimizde

Öğlen Yemeği                                   : Serbest

 

 

 

2 KIŞILIK ODADA KIŞI BAŞI

3. KIŞI

TEK KIŞILIK   ODA

0 / 1,99 YAŞ ÇOCUK

2 / 6 YAŞ   ÇOCUK

7 / 12 YAŞ ÇOCUK

1799,00 TL

1799,00 TL

2399,00 TL

150,00 TL

1449,00 TL

1549,00 TL

 

TUR PROGRAMINA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Ercan / Ankara Gidiş – Ankara / Ercan Dönüş Uçak Bileti
 • 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması (3 Akşam Yemeği 3 Sabah Kahvaltısı)
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
 • Son Model Turizm Araçları Ile Ulaşım 
 • Otobüs Içi Ikram Ve Hizmetleri 
 • Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

 

TUR PROGRAMINA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle Yemekleri 
 • Tüm Yemeklerde Alınacak Içecekler 
 • Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Programda Ekstra Olarak Belirtilen Gezi Ve Eğlenceler 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel Konaklaması da 3 Gece 4 Gün Olarak Gerçekleşmektedir.
 • Araçtaki Oturma düzeni, rezervasyon önceliğine göre düzenlenmektedir.
 • Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği buluşma saatlerine uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir.
 • 0-2 yaş Bebek yolcunun koltuk hakkı bulunmamaktadır. Bebek için koltuk talep eden misafirlerimiz çocuk ücreti ödeyerek koltuk satın alabilmektedirler.
 • Rezervasyonunuzu kimlik veya pasaport ibrazı veya yazılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir, sözlü olarak verilen hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir.
 • Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri ve buluşma detaylar iletilecektir.
 • Otellerimiz, yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir. Cyprus Xp Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama şartı ile, tek çocuk için geçerlidir.
 • Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.
 • Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Kaybolan eşya, bagaj vb. acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Cyprus Xp Travel sorumlu tutulamaz.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden konuklarımız; Giriş ülkesi pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmayabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur
 • Kimlik veya pasaportu olmayan yetişkin, çocuk veya bebek yolcular farklı bir belge ile uçuş yapamamaktadır.
 • Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 
 • Evrakları eksik olan misafirlerin, tura katılımında çıkabilecek sorunlardan Cyprus Xp Travel sorumlu tutulamaz ve tur kalkışını geciktiremez. Bu durumda, kişi veya kişilerin tüm tur ücretinin tamamı yanar ve iadesi mümkün olmaz.
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Cyprus Xp Travel ’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Cyprus Xp Travel misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Turlarımız Promosyon tur olup tüketici tarafından iptal ve değişiklik kabul edilmemektedir.
 • Tüketici, gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir.
 • Ölüm, hastalık, kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi ve onaylanması durumunda, uçak bileti hariç  acentenin prosedürüne göre iade işlemleri yapılmaktadır.
 • İade işlemleri 01 – 03 hafta arası sürmektedir. Kredi kartı ile taksit olarak satın alınan turlar, aynı şekilde banka tarafından taksit olarak iadesi yapılmaktadır.
 • Belirtişmiş olan fiyatlar kontenjan doluluğu ile birlikte değişkenlik gösterebilir.
 • Rezervasyon Sahibi, bu rezervasyonu yaptırırken yukarıdaki belirtilen maddeleri okuduğunu, şartlarını anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

 

 

ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

REZERVASYON ÖN ÖDEME TUTARI VE ÖDEME ŞEKLİ

Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak koşulu ile kayıt sırasında acente satış temsilcisi ile yazılı olarak anlaşıldığı ödeme şekline misafir uymak zorundadır. Tura 30 Günden az bir zaman kalması durumunda rezervasyon esnasında ödemenin tamamı misafirden tahsil edililir. Misafirin ödeme şekline uymaması durumunda misafirin tura katılması mümkün olmayıp tura kaydı iptal edilir. Yaptığı  ödemeler geri iade edilmez. Elden nakit aylık taksitlendirme durumunda misafir önceden anlaşılan tutarı her ayın anlaşılan gününde NAKİT OLARAK ödemeyi kabul eder.

Kredi kartı taksitlendirme ve diğer ödeme şartlarını satış ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

TÜKETİCİNİN TURU İPTAL ETME HAKKI

** Tüketici tarafından hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar, sebep gösterilmeksizin yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödediği bedel tüketiciye iade edilir. Tüketici tarafından hizmetin başlamasından evvel 29 ile 15 gün arasında yapılan iptallerde, rezervasyon bedelinin % 35'ini, 14 günden az bir süre kala yapılan iptallerde, tüketici rezervasyon bedelinin tamamını Cyprus Xp Travel'a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin özel ürünlerde hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde rezervasyon bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Cyprus Xp Travel'a ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder. Alınmış olan hizmet, yılbaşı, sömestre, bayram dönemi gibi özel dönemler veya diğer kampanyalar (Promosyon) dâhilinde bir ürün ise, sözleşmenin yukarıdaki maddeleri geçerli değildir. Bu durumda tüketicinin iptal, iade hakkı bulunmamaktadır.

** Tüketici, gerekli tüm özeni göstermesine rağmen, öngöremediği veya engelleyemediği bir durum veya mücbir sebep nedeniyle, turun/hizmetin başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirimde bulunması halinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç, vb. yasal yükümlülüklerinden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç, Tüketicinin ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir., Turun devamı sırasında ortaya çıkması halinde buna ilişkin bilgi ve belgeler, tüketicinin turdan ayrılmasından itibaren derhal Cyprus Xp Travel'a belgesiyle birlikte sunulmalıdır. Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı tur/konaklama/hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Cyprus Xp Travel tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

 

ÖDEME ŞEKLİ

ÖDEME TARİHİ

TUTAR

PEŞİN

 

 

TAKSİTLİ (NAKİT)

 

 

 

ÖDEME TARİHİ

TUTAR

1 .TAKSİT

 

 

2.TAKSİT

 

 

3. TAKSİT

 

 

4. TAKSİT

 

 

5.TAKSİT

 

 

 

 

 

SEYAHAT DANIŞMANI

 

Tura katılacak misafirler adına

 

İSİM - SOYAD

İSİM - SOYAD

 

İMZA

İMZA