Gillham Vineyard Hotel


  • Ercan Havalimanı (50.00 km.)
  • Girne Merkeze Mesafesi (12.00 km.)
&
Ara


Genel Bilgiler

Yetişkin Otelidir. 18 yaş altı misafir kabul edilmemektedir.

 

Oda kapasitesi nedeni ile TRPL satış yapılamaz.

 

HB Konaklamalarda akşam yemekleri otelin yoğunluğuna göre açık büfe yada set menü olarak servis edilmektedir.


Enfes tatların Kıbrıs’ta huzur ve güzellikle buluştuğu yer

 

Ilgaz Köyü’nde, Kıbrıs’ın çam ağaçlarıyla kaplı dağlarında, Akdeniz’e bakan Gillham Vineyard Hotel, eşsiz sıcak konukseverliği lüks konaklama ile birleştiren Kuzey Kıbrıs"ın ilk ve tek bağ otelidir.

 

Gillham Vineyard Hotel, Akdeniz manzarasına sahip, kendi üzüm bağlarına bakan eşsiz konumu ile  sadece yetişkinlere (18+) hitap eden bir butik oteldir. Bu benzersiz otel, yüksek standartlarda  hizmet ve konaklama ile eşleşen bu eşsiz lokasyonda misafirlerin huzur ve konforun tadını çıkarabilecekleri, seçkin konaklama ve dekor standartlarına sahip, bağlara bakan,  lüks döşenmiş 31 süit seçeneği sunuyor. Bir tepenin yamacındaki eşsiz konumunu yeşil bahçeler  arasından geçen patikalarla, egzotik çiçekler, çam ağaçları ve üzüm bağlarının hemen yanına  konumlanmış lüks Wine Spa"yla, zihin, beden ve ruha yönelik Vino Therapy gibi modern ve geleneksel yöntemleri kullanan şarap terapileriyle, heyecan verici Şarap Banyosu, Isıtmalı Havuz, Hamam ve tam donanımlı Spor Salonu ile birleştiriyor. 

Otelin ana binasında bulunan A-La-Carte Chef Restaurant"ın misafirleri bir yandanyeni tatları 

ve yaratıcı pişirme yöntemlerini deneyimlerken, diğer yandan da uluslararası üne sahip şefimiz eşliğinde tüm dünyadan özenle seçilmiş lezzetlerden oluşan yeme içme deneyimini yaşıyor.

 

Gillham Vineyard Hotel"in tüm konukları, şarap tadımı ve şarap turlarına katılım, gastronomik lezzetler ve zengin şarap kavı ile rahatlayabilecekleri Gillham"s Wine Bar"a giriş, üzüm bağlarında arka planda çalan müzik ve seçecekleri özel üretim şaraplar eşliğinde gün batımı izleme gibi seçeneklerle tatillerini kendilerine özel bir deneyime dönüştürebiliyor.

 

Konum

 

Gillham Vineyard Hotel, Ilgaz Köyü’nde yer almaktadır. Ercan Havalimanı’na 40 dakika, Larnaka Havalimanı’na 1 saat 10 dakika sürüş mesafesindedir.