14. Tiyatro Festivali İçin Sponsorluk İmzaları Atıldı

14. Tiyatro Festivali İçin Sponsorluk İmzaları Atıldı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından bu yıl 14’ncüsü düzenlenecek Kıbrıs Tiyatro Festivali sponsor imza töreni, bugün LTB Mimar Mehmet Vahip Salonu’nda yer alan basın toplantısıyla yapıldı.

Belediye Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre, saat 10.00’da gerçekleşen basın toplantısına LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Festival Komitesi Başkanı Kıymet Karabiber, Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen Akgünler Turizm adına Bora Özgen ile Doğuş Barçın, platin sponsorlar  Cyprus XP Travel adına Zeki Ziya, Kıbrıs Türk Petrolleri adına Cem Arat, Avenue Cinemax adına ise Deniz Denner katılırken, Festivalin gümüş sponsoru Lefkoşa Belediye Çalışanları Tasarruf Kooperatifi Ltd. adına Levent Özverel ile Servet Yamak’ın yanısıra festivale katkı koyan Reisler Lojistik adına Mehmet Reis ile Cookies Bake Shop adına Borga Cambaz da toplantıda hazır bulundu.

Festivalin salon sponsorluğunu Yakın Doğu Üniversitesi üstlendi. Basın toplantısı sırasında LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Festival Koordinatörü Kıymet Karabiber ve katkı koyan sponsorlar birer konuşma yaptı ve sonrasında da 14’ncü festivalin sponsorluk imzaları atıldı.

Her şartta festivale destek veren sponsorların festivalin yaşamasının ana kaynağını oluşturduğunun altını çizen Harmancı, göreve geldiği günden beri her el istediklerinde o eli kendilerine uzatan turizm camiasına teşekkür etti.

Tüm sponsorlara teşekkür eden Harmancı,  sponsorların kültüre ve sanata bir katkı koymayı düşündüklerinden ve festivalin bu alanda bir değer olduğunu düşündüklerinden dolayı katkı yaptıklarını kaydetti.